Cepten Maç İzlemek

Cep Telefonu ve Tabletler ile Maç İzlemek

Futbol müsabakalarına ilgi duyan ve yakından takip eden insanlar genellikle hayatlarını da bu müsabakaları televizyondan izleyebilecekleri şekilde ayarlamaya özen gösterirler. Bu yüzden sosyal aktivitelerini iptal eden insanları da çoğunluktadır. Ancak bazı zamanlarda zorunluluklar futbol müsabakalarını izlemeye engel olur. Böyle durumlarda çeşitli seçenekler de devreye giriyor.

15 TL Bedava Bonus

Bu seçeneklerden en önemlisi mobil cihazlar üzerinden futbol müsabakalarını izlemek. Yolculuk sırasında ya da televizyon olmayan yerlerde maçları kaçırmadan izlemek için mobil cihazlar oldukça uygun. Cepten maç izlemek için gerek GSM operatörleri gerekse internet servis sağlayıcıları cazip seçenekler sunuyorlar. Cep telefonundan maç yayını izlerken ayrıca cepten bahis yapabilirsiniz.

Canlı Maç Yayını Nasıl İzlenir?

Cep telefonundan maç izlemek için olmazsa olmaz olan şey bir internet bağlantınızın olması. Eğer bir kablosuz bağlantı alanının içindeyseniz bu bağlantıdan yayın izlemek için faydalanabilirsiniz. Kablosuz internet bağlantısı üzerinden futbol maçları izlemek ekstra bir ücrete tabi değil. Sadece kullandığınız kablosuz internetin eğer bir kota limiti varsa bu durum biraz sorun olabilir. Bununla birlikte eğer cep telefonunuza tanımlı bir internet paketiniz varsa maçları izlemek sizin için kolay olabilir. Bu noktada ise cep telefonunuza tanımlı internet paketinizin kotası bu yayını izlemenize olanak sağlamalıdır. 90 dakikalık bir maç yayınını cep telefonunuzdan izlemek size 1 ila 2 GB’lık bir internet kullanımına mal olacaktır.

Cep Telefonu İle Nasıl Maç İzlerim

Cep Telefonu İle Nasıl Maç İzlerim

Bir de gerçekten sıklıkla cep telefonu üzerinden maç yayını izleyen insanlar var. Bu insanlar IPTV denilen bir hizmet kullanmaktalar. Bu hizmet sayesinde kendilerine özel bir bant üzerinden futbol yayınlarını sıkıntısız olarak izleyebiliyorlar. Ücret anlamında biraz pahalı olsa da verilen hizmet ve yapılan yayınlar kişi özel olarak sağlanan bir bant üzerinden verildiği için HD kalitesinde ve donma, takılma yaşanmadan izlenebiliyor. Futbol karşılaşmaları hayatlarında ciddi bir yer kaplayan insanlar içinde IPTV üzerinden maç izlemek son dönemin en önemli.

İnternet üzerinden izlenen her türlü görsel verinin ya kota ya da ücret anlamında bir şekilde masrafı olmakta. Bir başka değişle hala internet üzerinde sörf yapmak kadar ucuzlamış bir hizmet değil. Bu bakımdan cep telefonu üzerinden maç izlemeyi ön planda tutan kişiler için internet hızı ve internet kotasının büyüklüğü baz alınmalıdır.

İlk Mobil Para Yatırma 3 katı Yatay