Mobil Canlı Skor Uygulamaları

Mobil Canlı Skor Uygulamaları

Futbolu yakından takip eden insanlar için maç skorları hakkında anı anına bilgi sahibi olmak son derece önemlidir. Cepten maç izlemek her geçen gün dahada popüler olmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda internet siteleri üzerinden canlı skorları anında yayınlayan sayfalar oldukça revaçtaydı. Ancak teknoloji artık bundan daha fazlasına da izin veriyor.

15 TL Bedava Bonus

Çeşitli karşılaşmalar üzerine bahis oynayan insanlar için spor karşılaşmalarının takibi de büyük önem taşıyor. Karşılaşmaları televizyondan takip edemeyenler için bir diğer yöntem ise çeşitli uygulamalar kullanarak, nerede olurlarsa olsunlar müsabaka skorlarını canlı olarak takip etmek. Bu yöntem özellikle yolculuk esnasında olan ya da televizyon izleme fırsatı bulamayan kişilerin oldukça işine yarıyor.

Mobil canlı skor uygulamaları, kullanıcılar için çeşitli cazip seçenekler sunuyorlar. Her kullanıcı bu seçenekleri uygulama ayarlarından kendilerine göre kolayca ayarlayabiliyorlar. Kullanıcılar kendi istekleri doğrultusunda, belirledikleri karşılaşmalar için bildirimleri aktif hale getirebiliyorlar. Bu sayede belirlenen karşılaşma da herhangi bir önemli gelişme olduğunda kullanıcı sesli olarak uyarılıyor. İstenirse bu uyarılma titreşim şeklinde de ayarlanabiliyor. Bu sayede etraftaki insanlar da rahatsız olmamış oluyorlar.

IOS ve Android Canlı Skor Uygulamaları

Android tabanlı cihazlar için Google Play üzerinden pek çok canlı skor uygulaması indirilebilmekte. Bu uygulamaların bir çoğu aynı altyapıyı kullanan ve kodları klonlanma yöntemiyle çoğaltılan uygulamalar. Bu tarz uygulamaların üç ya da dört tanesini kurup kullanmış olanlar, alt yapısal benzerlikleri hemen fark edeceklerdir. Aynı şekilde IOS için de Apple Store üzerinden indirilebilen uygulamalar mevcuttur. Bu tür uygulamalarda kullanıcıyı sıkan ve zaman zaman sinirlendiren olaylardan bir tanesi de uygulamayı çalıştırdıktan sonra ekrana gelen reklamlardır. Bu reklamlar genellikle uygulamaların bedava olarak paylaşılan sürümlerinde mevcuttur. Para ile satın alınan uygulamalar da herhangi bir reklam söz konusu değildir.

Mobil Canlı Skor Uygulamaları Nelerdir?

Bu uygulamaların en çok bilinenleri şunlardır:

İnternet üzerinde canlı skor sayfalarından faydalanmak bu noktada insanlar tarafından zaman kaybı olarak görülmekte. Bu uygulamalar dışında mobil canlı skor siteleri yazımızda da detaylı bilgi bulabilirsiniz. Çünkü canlı skor uygulamalarını sadece telefonunuzdan tek bir simgeye tıklayarak çalıştırabiliyorsunuz. Ancak diğer taraftan telefonunuzdan internet tarayıcıyı başlatmak, sonrasın da canlı skor sitesinin internet adresini yazmak oldukça zaman alacaktır.

İlk Mobil Para Yatırma 3 katı Yatay